Harrojeni Violetën me fustan e frizurë, sot iu ‘ҫmend’ me stilin sportiv

10:54 | 13 Dhjetor 2018

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite të karrierës muzikore.

Ajo vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun, si me projektet e kaluara ashtu edhe me ato të rejat, shkruan ORAinfo.

Edhe Violeta është afër fansave të saj, përmes rrjetet sociale, ku është mjaftë aktive.

Zakonisht, atë jemi mësuar ta shohim me fustana të gjatë, gjithmonë elegante.

Por, ka befasuar me njërin nga postimet e saj, ku shihet me veshje sportive dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: