Harrojeni Xhakartën me kaqurrela, iu ‘ҫmend’ sonte me flokë të drejta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Xhakartën me kaqurrela, iu ‘ҫmend’ sonte me flokë të drejta

22:19 | 06 Janar 2019

Seriali vendor ‘O sa mirë’ ka sjell shumë figura të reja në aktrim.

Një prej aktoreve që bëri famë pikërisht nga ky serial është edhe Arta Elezaj me rolin e ‘Xhakartës’, shkruan ORAinfo.

Arta vazhdon të komentohet për linjat e saj trupore.

Sonte Xhakarta ka publikuar një foto ku shihet pa kaqurrelat e saj të zakonshme.

Edhe e tillë, Xhakarta po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: