Harroni të gjitha, Qëndresa mahniti të gjithë në dasmën e Bleros dhe Afronës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Harroni të gjitha, Qëndresa mahniti të gjithë në dasmën e Bleros dhe Afronës

22:30 | 21 Shtator 2019

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Në mesin e të ftuarve është edhe moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij, Qëndresa.

Me fustani dhe pamjen duket se Qëndresa i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!