Harroni të gjithë, Anita bën urimin më të veҫantë për Ushtrinë dhe Ramushin

22:31 | 14 Dhjetor 2018

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka uruar Ramushin për formimin e Ushtrisë së Kosovës.

” Nje ushtar dje, nje ushtar sot! Keshtu ndertohet historia! Sot festojme Ushtrine me te re ne bote, Gezuar!!”- ka shkruar Anita në Instagram./ORAinfo/

Komento: