Hashim Thaçi cakërron gotën me verë me Ilir Metën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hashim Thaçi cakërron gotën me verë me Ilir Metën

18:05 | 02 Janar 2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai I Shqipërisë Ilir Meta, kanë qëndruar sot së bashku në një takim, ndër të parët në vitin 2019.

Thaçi ka postuar një fotografi në Facebook, ku të dy shihen gjersa cakërrojnë gotat me verë të kuqe.

“Urime Kosovë! Urime Shqipëri! Urime gjithë shqiptarëve!”, ka shkruar Thaci.

Komento: