Hedhet shorti, Barcelona në gjysmëfinale luan kudnër Real Madriti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hedhet shorti, Barcelona në gjysmëfinale luan kudnër Real Madriti

14:09 | 01 Shkurt 2019

Është tërhequr shorti për çiftet gjysmëfinale në Copa del Rey.

Real Madrid, Barcelona, Valencia dhe Real Betis kanë mësuar rrugëtimin e tyre drejt finales.

Real Betis do të takohet me Valencian kurse Real Madrid me Barcelonën.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 6 shkurt, kurse ato të kthimit më 27 shkurt.

Komento: