Hidhet shorti i rrethit të pestë të FA Cup, këto janë ndeshjet që do të zhvillohen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hidhet shorti i rrethit të pestë të FA Cup, këto janë ndeshjet që do të zhvillohen

21:10 | 28 Janar 2019

Është hedhur shorti i rrethit të pestë të FA Cup.

Manchester Unitedi do të udhëtojë drejt Londrës për t’u përballur me Chelsean.

Manchester City do të përballët me fituesin e duelit mes Middlesbrough dhe Neëport County, derisa Crystal Palace do ta ketë për kundërshtar skuadrën e Doncaster Rovers.

Ndeshjet do të luhen nga e premtja e 15 shkurtit dhe e hëna e 18 shkurtit.

Këto janë çiftet e rrethit të pestë të FA Cup:

Komento: