Higuain- Gattuso, ndodhi sot kjo në stërvitje

22:59 | 14 Janar 2019

Milan dhe Juventus po përgatiten për SuperCupin italian që do të luhet të mërkurën në Arabinë Saudite.

Edhe pse e ardhmja Gonzalo Higuain në Milan është në dyshim të madh, ylli argjentinas duket në diskonim, përcjellORAinfo.

Ai shihet duke u argëtuar në trajnime.

Higuain shihet duke buzëqshur së bashku me trajnerin Gattuso derisa po stërvitej.

Në foton më poshtë mund të shihni dipsonimin e sulmuesit të Milanit, Higuain, i cili nuk ëhstë e sigurt nëse do të vazhdojë me rosonerët. /ORAinfo/

Komento: