Humb jetën edhe polici i plagosur nga hajnat në Istog – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Humb jetën edhe polici i plagosur nga hajnat në Istog

17:11 | 27 Dhjetor 2018

Para pak çastesh ka ndërruar jetë edhe polici i plagosur në Istog.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Istogut, ku pas një tentimi për plaçkitje në një bankë, ku ka mbetur pa shenja jete plaçkitës dhe një policë.

Polici i cili nuk arriti t’i mbijetojë plagëve është Izet Demaj.

Lajmi se edhe polici nuk i ka mbijetuar plagëve e ka konfirmuar për kallxo. com prokurorja Sahide Gashi.

“E kemi këtë informacion edhe ne jam duke shkuar në vendin e ngjarjes” ka thënë Gashi.

Komento: