Humb jetën motoçiklisti pasi u godit nga rrufeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Humb jetën motoçiklisti pasi u godit nga rrufeja

18:49 | 10 Qershor 2019

Ka humbur jetën një person në Shtete e Bashkuara të Amerikës.

Një motociklist është goditur nga rrufeja teksa drejtonte mjetin e tij në Florida të SHBA-ve.

45-vjeçari u godit në kokë, te pjesa e kokores, gjë që e bëri të bjerë nga motoçikleta.

Autoritetet postuan një foto të kokores, e cila ishte shpuar tejpërtej nga goditja e fuqishme. Viktima kishte vdekur në vend, menjëherë pas goditjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!