Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe

18:58 | 12 Shtator 2019

Një person humbi jetën sot në Prishtinë, pasi ra nga ndërtesa 40 katëshe.

Vdekjen e tij në vendin e ngjarjes e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, duke mos bërë të ditura detaje shtesë.

Flora Ahmeti nga policia e Kosovës ka treguar se për rastin janë njoftuar të gjitha organet kompetente.

Ende nuk dihen motivet dhe arsyet e këtij rasti.

Komento: