Humb jetën një person nga përplasja e dy automjeteve që garonin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Humb jetën një person nga përplasja e dy automjeteve që garonin

15:23 | 09 Mars 2019

Ka humbur jetën një person nga përplasja e dy automjeteve që garonin mes vete në Kosovë.

Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes mes dy veturave në fshatin Shtedim të Podujevës.

Nga ky aksident dhe treguan që automjetet kishin orë që garonin mes vete.

Dëshmitari deklaroi se personat që kishin parë se si garonin veturat kanë lajmëruar policinë, por që sipas tij nuk është ndërmarrë asgjë, si dhe tregon që personi që ka humbur jetën ishte duke ecur në trotuar. /klanks/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!