Humb ndjejat në autobus, ndërron jetë një person në Komoran – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Humb ndjejat në autobus, ndërron jetë një person në Komoran

14:28 | 09 Qershor 2019

Një ngjarje e rëndë e rëndë ka ndodhur ë Komoran.

Një person ka vdekur në Komoran pasi është alivanosur në autobus.

Siç bënë të ditur Policia e Kosovës, viktima ishte duke udhëtuar me autobus dhe është alivanosur, kurse pas dërgimit të QKUK, ai ka ndërruar jetë.

Rasti është duke u cilësuar nga Policia si “Vdekje e Dyshimtë”, derisa trupi i viktimës i është liruar familjarëve pr ceremoni mortore.

“Viktima mashkull K-Shqiptar i cili ishte duke udhëtuar me autobus, papritmas është alivanosur. Viktima me ambulancë është dërguar në QKUK dhe më pas ka vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës i është liruar familjarëve për ceremoni mortore”, thuhet në raportin e Policisë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!