Humbën jetën tre anëtarë të familjes në aksident, Thaҫi bën këtë veprim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Humbën jetën tre anëtarë të familjes në aksident, Thaҫi bën këtë veprim

09:23 | 24 Shkurt 2019

Hashim Thaҫi, President i Republikës së Kosovës, pas aksidentit fatat, ka shprehur ngushëllime për familjen Sope.

I pari i vendit ka thënë se humbja e jetës së tre anëtarëve të familjes Sope në aksidentin tragjik është pikëlluese për gjithë qytetarët e Kosovës.

“Humbja e jetës së tre anëtarëve të familjes Sope në aksidentin tragjik është pikëlluese për gjithë qytetarët e Kosovës. Familjes Sope i shprehim ngushëllimet më të thella dhe bashkohemi me dhembjen e saj të madhe”, ka shkruar Thaçi.

Kujtojmë se dje gjatë një aksidenti tragjik në rrugën Prizren- Zhur, tre anëtarë të familjes Sope, babai dhe dy djemtë e tij, kanë humbur jetën.

Komento: