Humbën më të dashurin e tyre, kështu i qëndron pranë gruaja e Arianit, vjehrrës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Humbën më të dashurin e tyre, kështu i qëndron pranë gruaja e Arianit, vjehrrës së saj

23:26 | 29 Janar 2019

Me dhimbje të thellë dje iu dha lamtumira e fundit zëvendësministrit të Diasporës, Arian Dacit.

Ai ndërroi jetë dy ditë më parë, si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, shkruan ORAinfo.

Ariani ishte djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryeparlamentarit, Nexhat Dacit dhe zonjës Zineta.

E gjithë familja, padyshim se e përjetoi shumë rëndë një ngjarje të tillë.

Sot për vizitë, shkuan politikan të ndryshëm në familjen Daci.

Gruaja e Arianit, i qëndronte gjithmonë pranë vjehrrës së saj, zonjës Zineta./ORAinfo/

Komento: