Humbi 27 kilogramë, Gili bën edhe këtë ndryshim befasues – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Humbi 27 kilogramë, Gili bën edhe këtë ndryshim befasues

14:22 | 13 Qershor 2019

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë tejet e njohur që në daljen e saj të parë dhe që nga atëherë është shumë e komentuar, përcjell ORAinfo.

Gili së fundi ka humbur 27 kilogramë pas një diete të rreptë.

Tani, ajo duket se gjatë kësaj kohe ka ndryshuar shumë edhe në pamje ku po duket edhe më e bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!