Humbi nënën javën e kaluar, por e pabesueshme ҫfarë bëri Selini sot

16:36 | 20 Janar 2019

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur javën që lam pas. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.

Ajo vuante nga sëmundja e kancerit, e cila shumë shpejt i mori jetën.

Por, pas kësaj duket se Selini po vazhdon jetën e saj me punët dhe angazhimet.

Madje sot ka publikuar një foto në të cilën shihet duke pozuar me një fustan elegant dhe si gjithmonë po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: