I humbi 27 kg, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Gilit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I humbi 27 kg, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Gilit

17:46 | 14 Tetor 2021

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja komentohet shumë, e sidomos kohëve të fundit pasi që ajo ka pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Gili ka humbur plotë 27 kilogramë, duke e transformuar trupin e saj si të një modelje.

Ajo tani nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore, ku pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme duke reklamuar trupin e saj. /ORAinfo/

Komento: