I keni parë burrin dhe fëmijët e Duda Baljes, njëri më i bukur se tjetri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I keni parë burrin dhe fëmijët e Duda Baljes, njëri më i bukur se tjetri

17:18 | 31 Dhjetor 2018

Duda Balje është deputete e Parlamentit të Kosovës nga radhët e minoriteteve, dhe njëherit një nga politikanet më të përfolura.

Ajo karakterizohet me stilin e saj shumë të veçantë e për të cilin diskutohet shumë në media.

Duda ndër të tjerash është edhe njëra ndër politikanet më aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo dhe familja e saj kanë shkuar për ta festuar Vitin e Ri në Budva, nga fotografia që e ka postuar Duda, shohim se ata janë njëri më i
bukur se tjetri./ORAinfo/

Komento: