I ndodh më e keqja Neymarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I ndodh më e keqja Neymarit

17:37 | 02 Shkurt 2019

Sipas asaj që është raportuar nga e përditshme spanjolle, Cadena Ser, Audencia National dje, refuzoi apelin e paraqitur nga Neymar në lidhje me akuzat për mashtrim dhe korrupsion në lidhje me transferimin e tij nga Santos në Barcelonë përcjell ORAinfo.

Kjo do të thotë se, tani, Neymar duhet të shkojë në Madrid dhe të përballet me një gjyq, i cili më pas të vendosë se çfarë tjetër për brazilianin.[

Tashmëi lënduar , gjërat janë duke u kthyer nga e keqja në më keq për yllin e PSG./ORAinfo/

Komento: