I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në kanagjegj, po duket si ‘kukull’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në kanagjegj, po duket si ‘kukull’

23:45 | 19 Qershor 2019

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për kanagjegj dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!