I shënoi gol Milanit, Zaniolo “çmend” me deklaratën e tij drejtuar rossonerëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I shënoi gol Milanit, Zaniolo “çmend” me deklaratën e tij drejtuar rossonerëve

23:02 | 03 Shkurt 2019

Nicolò Zaniolo , ka thënë që Roma meritonte më shumë se një pikë, pasi kemi pasur tre ose katër shanse të qarta në barazimin 1-1 me Milanin.

Ai shënoi golin e barazimit për ekipin e romakëve në fillim të pjesës së dytë përcjell ORAinfo.

“Ne merituam më shumë se një pikë, pasi kemi pasur tre ose katër mundësi të shënuara qartë”, tha adoleshenti për TV Rom.

“Duke thënë këtë, është një pikë që do të marrim, ishte një performancë e mirë dhe ka një tjetër lojë për t’u fituar javën e ardhshme.

“Trajneri më kërkoi të shtyja në qendër të tyre dhe pastaj të bëja atë që bëja më së miri”, ka thënë ylli spanjoll./ORAinfo/

Komento: