I thotë “JO” Milanit, e do Arsenalin

17:22 | 08 Janar 2019

Yannick Carrasco, është i interesuar të bëjë një lëvizje në Arsenal, raporton Sky Italia përcjell ORAinfo.

25-vjeçari ka tërhequr interes nga Manchester United dhe AC Milan, por Carrasco thuhet se ka dhënë ‘miratimin’ e tij për një lëvizje në Emirates.

Ish-ylli i Atletico Madridit u bashkua me ekipin kinez Dalian Yifang vitin e kaluar, por duket gati për t’u kthyer në Evropë./ORAinfo/

Komento: