I thotë “JO” Milanit

14:00 | 31 Dhjetor 2018

Sulmuesi i Sevillas, Luis Muriel, është vendosur ta lejë La Liga për Fiorentinën, në vend të Milanit, përkundër negociatave të shpejta, njofton La Gazzetta dello Sport përcjell ORAinfo.

Kolumbiani thuhet se i ka dhënë fjalën Stefano Pioli dhe do të nënshkruajë një lëvizje nga Spanja në Itali për t’u bashkuar me ta mbi rivalët e tyre.

27-vjeçari ishte një anëtar i skuadrës së vendit të tij në Kupën e Botës në Rusi, duke shënuar një penallti në humbjen e tyre me Anglinë në raundin e parë./ORAinfo/

Komento: