Ia dha lamtumirën Romës, De Rossi bëhet me skuadër të re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ia dha lamtumirën Romës, De Rossi bëhet me skuadër të re

18:09 | 28 Maj 2019

Legjenda e Romës, Daniele De Rossi duket se do ta vesh fanellën e Boca Juniors.

Daniele De Rossi ka shprehur interes në lidhje me Boca Juniors pas largimit të tij nga Roma, pohon drejtori sportiv i klubit argjentinas Nicolas Burdisso, përcjell ORAinfo.

Ai i ka thënë FOX Sports: “Ai është një mik dhe i flas atij çdo ditë. Ai gjithmonë ka treguar gatishmërinë e tij për të ardhur këtu”./ORAinfo/

Komento: