Ia vjedhin stoli ari në vlerë 2500 euro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ia vjedhin stoli ari në vlerë 2500 euro

15:39 | 30 Dhjetor 2018

Një ngjarje e papritur ka ndodhur në Viti.

Në fshatin Tërpezë të Vitisë ka ndodhur një rast vjedhje.

Një person ka raportuar se persona të panjohur me forcë kishin depërtuar në shtëpinë e tij.

Nga aty kanë arritur të vjedhin: një sasi stoli ari në vlerë 2500 euro, një telefon celular si dhe një kasafortë në të cilën kishte pas dokumente personale, njofton policia.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Komento: