Icardi-Inter, vjen lajmi shokues nga Italia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Icardi-Inter, vjen lajmi shokues nga Italia

15:52 | 09 Janar 2019

Lajmet nga Argjentina thonë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi nuk do të nënshkruajë një kontratë të re me klubin përcjell ORAinfo.

Sipas TyC, agjenti i gruas së Icardi Wanda Nara i tha Interit se burri i saj nuk do të rinovojë kontratën e tij, e cila skadon në 2021.

Megjithëse sulmuesi ka qenë gjithmonë i angazhuar për Nerazzurrët, kuptohet se marrëdhëniet ndërmjet Nara dhe klubit janë bërë gjithnjë e më shumë të zhgënjyer.

Presidenti argjentinas pret që të ketë një sfidë ndërmjet Real Madridit, Chelseat dhe Juventusit për nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento: