Icardi-Real Madrid, vjen lajmi i fundit nga Spanja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Icardi-Real Madrid, vjen lajmi i fundit nga Spanja

21:46 | 15 Prill 2019

Real Madrid do t’i paguajë 110 milionë euro për transferimin e Icardit

Mauro Icardi është shumë afër të bëhet lojtar i Real Madridit.

Mauro Icardi i ka bërë me dije Interit se dëshiron të largohet në drejtim të Real Madridit.

Pasi ia hoqën shiritin e kapitenit dhe ia morën penalltitë, sulmuesi argjentinas dëshiron të transferohet në verë te skuadra spanjolle, përcjell lajmi nga Don Balon.

Real Madrid do t’i paguajë 110 milionë euro për transferimin e Icardit nga Interi.

Argjentinasi do të nënshkruajë kontratë katër vjeçare, me një pagë rreth 18 milionësh në sezon.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!