Identifikohet edhe 19 vjeҫari i dytë, i cili humbi jetën mbrëmë në aksident – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Identifikohet edhe 19 vjeҫari i dytë, i cili humbi jetën mbrëmë në aksident

14:26 | 14 Shkurt 2019

Aksidenti i mbrëmshëm në Maqedoni la një numër të madh të njerëzve pa shenja jete.

Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte nga Shkupi për në Tetovë.

Në mesin e atyre që humbën jetën është edhe i riu tjetër 19-vjeçar, Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili).

Për momentin katër janë identifikuar Rametulla Abdurahimi, Jovica Trpevski, Onur Sadiku, Besim Kamberi, Esat Emrulai si dhe Ajdeni Ismaili.

Ende nuk dihet identiteti i 8 personave të tjerë që u aksidentuan dhe humbën jetën nga ky aksident.

Komento: