Ik nga Real Madridi, shkon te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ik nga Real Madridi, shkon te gjiganti evropian

16:53 | 19 Maj 2019

Keylor Navas, me sa duket do të zëvendësojë Real Madridin për Porto vitin e ardhshëm, raporton Don Balon.

Portieri i Los Blancos ka qenë në favor të këtij viti si zgjedhje e dytë dhe është e vendosur të largohet nga klubi i La Ligas, përcjell ORAinfo.

Një post i mediave sociale nga gruaja e tij ka shkaktuar spekulime se ai mund të bëjë udhëtimin e shkurtër në perëndim të Portugalisë, të cilët mendohet të kërkojnë një portier shtesë pas sulmit të zemrës së Iker Casillas./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!