Ilir Meta publikon ‘foton e jetës’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ilir Meta publikon ‘foton e jetës’

09:16 | 09 Korrik 2019

Ilir Meta mund të shkarkohet nga pozita e presidentit të Shqipërisë.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta mëngjesin e sotëm ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Facebook të cilën e ka titulluar “Fotoja e jetës sime” (Photo of my life).

Kjo foto me mbishkrimin “Shqipëria e para” ishte realizuar në momentin e betimit të tij si president i Shqipërisë.

Kuvendi i Shqipërisë të hënën ka miratuar me 101 vota ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!