Inter-Icardi, ky është lajmi i fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter-Icardi, ky është lajmi i fundit

14:15 | 27 Janar 2019

Gjigantët e Serie A Inter kanë planifikuar të bisedojnë për kontratë të re me Mauro Icardi.

Argjentinasi ka heshtur lidhur me marrëveshjet e reja me kontratën me klubin dhe klubi nuk kanë përmbushur objektivat e tij të pagave që dëshiron në marrëveshjen e re. Bisedimet pse, janë ende në vazhdim.

Tuttosport thonë se Ëanda Nara dhe drejtuesit e Interit do të takohen përsëri në fund të dritares së transferimit për të diskutuar kushtet e një kontrate të re, pasi ata duket të përfundojnë në një marrëveshje./ORAinfo/

Komento: