Inter-Icardi, vjen lajmi i shumëpritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter-Icardi, vjen lajmi i shumëpritur

20:49 | 06 Shkurt 2019

Gazetat spanjolle raportojnë se Mauro Icardi nuk e sheh të ardhmen e tij tek interi.

Ekipet nga Serie A janë ato të parat që kanë filluar garën për ta transferuar atë, përcjell ORAinfo.

Në garë të hapur për Icardin janë Atletico Madrid dhe Real Madrid.

Mirëpo, nuk përjashtohet mundësia që Icardi të transferohet edhe në Premierligë./ORAinfo/

Komento: