Inter – Lazio, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter – Lazio, befasi në formacionet zyrtare

20:19 | 31 Janar 2019

Inter – Lazio do të luaj sonte në kuadër të Kupës së Italisë.

Inter do të jetë nikoqir i Lazios në sfidën e vlefshme për 1/8 e finales, në kuadër të Kupës së Italisë.

Sigurisht se në këtë ndeshje nuk mund të flitet për favoritin, pasi të dy skuadrat po kalojnë momente të mira.

Inter ka avantazhin e fushës, mirëpo kundër një skuadre si Lazio, kjo gjë nuk mund të qoj shumë peshë.

Ndeshja ndërmjet Inter dhe Lazio fillon në ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për të dy skuadrat.

Inter:

Lazio:

Komento: