Inter me vendim të çuditshëm, po e transferon dështakun 30 vjeçar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter me vendim të çuditshëm, po e transferon dështakun 30 vjeçar

21:12 | 12 Shkurt 2019

Interi po kthehet në rrugën e mesfushorit të Tottenham, Hotspur Moussa Sissoko.

Mesfushori 29-vjeçar francez aktualisht po luan mirë për Spurs, por klubi është duke kërkuar të shkarkojë atë në verë në mënyrë që të sjellë një nënshkrimit të ri përcjell ORAinfo.

Spurs janë duke u lidhur me van der Beek të Ajax, Adrien Rabiot dhe Carlos Soler të Valencia.

Prandaj, Spurs mund të ketë nevojë të shesë Sissoko; të cilët Inter kanë pasur interesim për disa kohë ./ORAinfo/

Komento: