Inter merr lajmin e papritur

14:42 | 19 Dhjetor 2018

Inter ka marr një lajm fantastik.

Inter do të përballet me Chievon në këtë fundjavë, ndërsa i është rikthyer një lojtar.

Matias Vecino kishte një lëndim muskulor, por që është rikthyer dje në stërvitje te nerazurët”.

Uruguaiani nuk ka luajtur që nga përballja me Romën, ndërsa kishte humbur përballjen ndaj Juvetnusit dhe PSV-së në Ligën e Kampionëve.

Luciano Spalletti e ka ftuar Vecinon në ndeshjen ndaj Chievos, pasi ai është i gatshëm për ndeshjen në kuadër të Serie A.

Komento: