Inter – Monchengladbach, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter – Monchengladbach, publikohen formacionet zyrtare

20:00 | 21 Tetor 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Interit dhe Monchengladbach.

Inter do të kërkojë të lë pas humbjen në derbi nga Milan.

‘Zikaltërit’ kërkojnë fitoren ndaj Monchengladbach në ‘San Siro’ në Ligën e Kampionëve, në ndeshjen që fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Inter – Monchengladbach

Komento: