Inter nuk dorëzohet, po e transferon yllin e Real Madridit

10:03 | 07 Qershor 2019

Gjiganti i Serie A, Inter do të jenë të gatshëm të nënshkruajnë me yllin e Real Madridit, Marco Asensio.

Sky thotë se Beppe Marotta dhe Piero Ausilio fluturoi në Madrid kohët e fundit, një javë pasi ata bënë të njëjtën gjë gjatë finales së Ligës së Kampionëve në Ëanda Metropolitano, përcjell ORAinfo.

Pasi nënshkruan me Diego Godin nga Atletico Madrid, nerazzurrët po shohin lëvizje nga pala tjetër e Madridit, duke kërkuar të nënshkruajnë me yllin spanjoll, Asension.

Një tjetër emër që po e kërkon Interi është edhe Mateo Kovaçiç. /ORAinfo/

Komento: