Inter po e shet yllin 40 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter po e shet yllin 40 milionësh

12:22 | 24 Dhjetor 2018

Inter thuhet se do të shesë Radja Nainggolan në janar pas pezullimit të tij për mosdisiplinë përcjell ORAinfo.

Nerazzurët njoftuan dje se belgu nuk do të përballen me Napoli për arsye disiplinore, pasi besohet se ai ka qenë vonë për trajnimin disa ditë këtë javë.

Sipas gazetës Gazzetta dello Sport të këtij mëngjesi, klubi gjithnjë e më shumë është i irrituar me atë që kanë paguar 38 milionë euro në verë.

Nicolo Zaniolo gjithashtu u bashkua me Romën si pjesë e kësaj marrëveshje, dhe i riu ka impresionuar deri tani – ndryshe nga Nainggolan.

Gazeta beson nëse një ofertë vjen në janar, klubi do të shqyrtojë seriozisht shitjen e mesfushorit bleg./ORAinfo/

Komento: