Inter po e transferon portierin 18 vjeçar

19:42 | 12 Janar 2019

Interi po planifikon një lëvizje për Gabriel Brazao nga Cruzeiro duke e bërë Chievonin ta nënshkruajë atë së pari, pretendon Sky Sport në Itali përcjell ORAinfo.

Nerazzurrët janë të vendosur të nënshkruajnë portierin 18-vjeçar.

Ata do të përpiqen të përsërisin skemën që e panë Julio Cesarin në San Siro nga Flamengo, nëpërmjet një ndalese në Verona.

Interi dëshiron që Chievo të nisë Brazilianin në janar dhe pastaj ta dërgojë atë në Milan në verë./ORAinfo/

Komento: