Inter-PSV, ky është rezultati aktual

22:35 | 11 Dhjetor 2018

Njëra ndër duelet më interesante që janë duke u zhvilluar sot në Champions League është ajo mes Interit dhe PSV përcjell ORAinfo.

Nerazrrët momentalisht kanë barazuar rezultatin në 1-1 pasi që skuadra vendase ka shënuar përmes futbollistit, Mouro Icardi që ka realizuar në minutën e 73” të takimit.

Zikaltërit duan me çdo kusht fitoren dhe të shpresojnë se Barcelona do të ndal Tottenhamin, në mënyrë që të kalojnë më tej.
Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Giuseppe Meazza”./ORAinfo/

Komento: