Inter vjen me transferim të madh, po ia mer yllin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter vjen me transferim të madh, po ia mer yllin e madh Milanit

18:59 | 25 Maj 2019

Bakayoko siç duket do ta vesh fanellën e Interit.

Tiemoue Bakayoko u largua nga Chelsea për Milan këtë verë, por sipas The Sun, do të lidhet me Interin në vend të milanistëve, përcjell ORAinfo.

Mesfushori francez ka shpenzuar fushatën 2018-19 në San Siro me rossonerët dhe mund të kthehet me rivalët e tyre nëse një shitje e lejojnë nga ata në Stamford Bridge./ORAinfo/

Komento: