Interi nuk është “normal”, e do yllin e Juventusit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Interi nuk është “normal”, e do yllin e Juventusit

20:43 | 11 Janar 2019

Interi është i interesuar të nënshkruajë mesfushorin e Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi përcjell ORAinfo.

Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë në gjendje të negociojnë një zgjatje të kontratës me sulmuesin argjentinas, i cili ka qenë i lidhur me disa klube të mëdha evropiane.

Nëse Içardi largohet, drejtori i klubit Giuseppe Marotta kërkon që Lautaro Martínez të udhëheqë vijën dhe Dybala të hyjë dhe të kompensojë humbjen e tij të yllit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!