Interi po e transferon pa asnjë cent yllin e Man Utd – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Interi po e transferon pa asnjë cent yllin e Man Utd

14:16 | 04 Janar 2019

Interit i është ofruar shansi për të nënshkruar me Antonio Valencia një transferim të lirë nga Manchester United këtë verë, raporton Gianluca Di Marzio përcjell ORAinfo.

33-vjeçari ka rënë në favor këtë sezon ndërsa lëndimet kanë luajtur gjithashtu rolin e tyre, duke e kufizuar mbrojtësin në vetëm tetë paraqitje në të gjitha garat.

Interi gjithashtu është lidhur me lëvizjet e verës për Hector Herrera të Porto dhe Udinese, Rodrigo de Paul./ORAinfo/

Komento: