Interi po ia “rrëmben” Real Madridit këta dy super-lojtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Interi po ia “rrëmben” Real Madridit këta dy super-lojtar

23:01 | 31 Dhjetor 2018

Interi dëshiron të bëjë tri transferime nga Real Madridi.

Skuadra italiane po tenton ta transferoj dyshen e Real Madrid, Luka Modric dhe Mateo Kovacic.

Inter ka kohë që po e kërkon transferimin e fituesit të Topit të Artë, mirëpo madrilenët kanë refuzuar shitjen e tij, mirëpo në verë gjërat do të jenë më ndryshe.

Nga ana tjetër, transferimi i Mateo Kovacic do të jetë më problematik, pasi lojtari është në huazim te Chelsea dhe po mendon të qëndroj aty.

Komento: