Interi ia sheh “sherrin” Spallettit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Interi ia sheh “sherrin” Spallettit

11:59 | 27 Maj 2019

Interi thuhet se do të detyrohet të paguajë Luciano Spalletti dhe stafin e tij 25 milionë euro, ndërsa presidenti Steven Zhang premton të bëjë më të mirën që mund.

Corriere dello Sport pajtohet me Sky Sport Italia se Antonio Conte do të nënshkruajë një kontratë tre-vjeçare me Interin ,përcjell ORAinfo.

Megjithatë, gazeta paralajmëron se një divorc me Spalletin nuk do të jetë i lirë pasi ai dhe bashkëpunëtorët e tij janë borxh € 25 milion bruto në kompensim./ORAinfo/

Komento: