Isa Mustafa pret në shtëpinë e tij Albin Kurtin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Isa Mustafa pret në shtëpinë e tij Albin Kurtin

14:35 | 05 Shkurt 2019

Lideri I Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa sot ka mbajtur një takim me kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin.

Mustafa dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti janë takuar gjatë ditës së sotme.
Ky takim është zhvilluar në shtëpinë e Isa Mustafës.

Takimin në mes të Mustafës dhe Kurtit e ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, por nuk ka dhënë ndonjë detaj shtesë.

“Mundem me konfirmu takimin. Për detaje tjera besoj sonte e dërgojmë një komunikatë”, ka deklaruar shkurt Mustafa.

Kujtojmë se Mustafa e Kurti kishin zhvilluar edhe më herët takime të ngjashme.

Komento: