Isa Mustafa thërret sot në takim deputetët e LDK-së – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Isa Mustafa thërret sot në takim deputetët e LDK-së

09:59 | 27 Maj 2019

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa do të mbledh sot deputetët e partisë së tij në një takim, por nuk bëhet e ditur tema e diskutimit.

Isa Mustafa do të zhvillojë sot një takim me deputetët nga radhët e kësaj partie.

Takimi zhvillohet në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe fillon në ora 12:30.

Nuk është bërë e ditur tema e cila do të zhvillohet në këtë takim, por që duhet përkutjuar se procesi zgjedhor brenda LDK-së është në zhvillim e sipër ndërsa e njëjta parti bashkë me Lëvizjen Vetëvendosje së fundi kanë bërë të ditur se janë duke u dakorduar për një mocion drejt rrëzimit të Qeverisë së Kosovës.

Komento: