Isco po transferohet në Itali, por jo te Juventusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Isco po transferohet në Itali, por jo te Juventusi

18:12 | 24 Janar 2019

Ylli i Real Madridit Isco është një nga lojtarët më eminent në Evropë dhe betejat e tij me Santiago Solari mund ta çojnë atë nga Santiago Bernabeu verën e ardhshme.

Juventusi dhe Manchester City janë të njohur të jenë në pozitë për të siguruar shërbimet e lojtarit në sezonin e ardhshëm.

Por sipas As, Interi gjithashtu është bashkuar në garën për të nënshkruar me spanjollin e talentuar.

PSG gjithashtu janë duke u lidhur me mirëpritjen e shërbimeve të ish lojtarit të Malagas, i cili ka një klauzolë lirimi prej 700 milionë eurosh të përfshirë në kontratën e tij.

Në garë për Isco tashmë seriozisht për të transferuar lojtarin ëshë edhe Inter. /ORAinfo/

Komento: