Isco zbulon përforcimin e ri të Real Madridit

14:39 | 23 Dhjetor 2018

Manchester City po kërkon të përforcohet në afatin e janarit.

Isco po planifikon të bëjë një lëvizje në Manchester City kur Eden Hazard të shkojë në drejtim të Real Madridin, raportojnë mediat e huaja përcjell ORAinfo.

Lojtari ka qenë i pafavorizuar në Spanjë dhe beson se kur Hazard arrin ai do të duhet të transferohet në ekipin e Pep Guardiolës.

Kjo do të thotë se Reali mendon seriozisht ta transferojë yllin belg që ka kohë që është vëzhguar. Për këtë arsyeje për Iscon nuk ka vend te Los Blancos./ORAinfo/

Komento: